Písecká 506, 386 01 Strakonice
+420 383 321 872
salvete @ salvete.info

Podporujeme

Stavební společnost ze Strakonic.

Naše společnost v rámci svých činností podporuje sportovní, kulturní a společenské aktivity v tomto regionu. A to především aktivity dětí a mládeže v místních sportovních klubech a oddílech.

Tenis klub Strakonice

Strakonický tenis po letech opět získal svou prestiž a úroveň pod hlavičkou TK Strakonice a tenisové školy bratří Reisingerů. Tenisový klub sahá svou historií až do začátku šedesátých let 20. století. V současnosti se těší z postupu do vyšších soutěží, a to v soutěži družstev. Více informací ohledně klubu, rezervací či turnajů naleznete přímo na oficiálních stránkách klubu.

Lední hokej - HC Strakonice

Tradice hokejového klubu od Otavy sahá do roku 1908, kdy se uskutečnila první valná hromada. Největším úspěchem je účast mužů ve finále druhé ligy a v posledních letech si také velmi dobře stojí mládež, která hraje ligové soutěže. Mezi nejslavnější odchovance patří Roman Turek, Alexander Salák, Štěpán Hřebejk nebo Tereza Vanišová. Více informací naleznete na na oficiálních stránkách klubu.

Basketbal - SKB Strakonice

Mužská složka strakonického basketbalu zaznamenala ve své historii několik výrazných úspěchů – v letech 1981 až 1986 byl celek od Otavy účastníkem první ligy a poté o sobě „Králíci“ dali ještě pořádně vědět v ročníku 2009/2010, kdy vyhráli druhou ligu. Momentálně se klub zaměřuje především na výchovu mládeže. Více o SKB Strakonice na oficiálních stránkách klubu.

Volejbal - TJ ČZ Strakonice

Jak dospělá, tak mládežnická družstva volejbalového oddílu TJ ČZ Strakonice jsou účastníky krajských soutěží, kde patří k nejlepším. Daří se jim ale i v okresních soutěžích. Sezona 2017/2018 byla vůbec tou nejúspěšnější, vyjma žen v OP to byla samá prvenství. Více o volejbalovém oddílu naleznete na oficiálním webu zde.