Písecká 506, 386 01 Strakonice
+420 383 321 872
salvete@salvete.info

Kontakty

Stavební společnost ze Strakonic.

Salvete, spol. s r. o.

Písecká 506, Strakonice 38601

Provozní doba: po – čt 6:00 – 16:00, pá 6:00 – 14:00

Telefon: +420 383 321 872. Fax: +420 383 332 250. e-mail: salvete@salvete.info

IČO: 450 237 86

DIČ: CZ45023786

Zapsáno u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 1314

Ing. Petr Mikeš

Jednatel společnosti – ekonomicko-obchodní záležitosti.

Telefon: +420 602 445 481, e-mail: petr@salvete.info

Jiří Mikeš

Jednatel společnosti – provozní záležitosti.

Telefon: +420 602 445 482, e-mail: jiri@salvete.info

Ing. Martin Mikeš

Nabídky, rozpočty, příprava staveb.

Telefon: +420 607 587 139, e-mail: martin@salvete.info

Lenka Mikešová

Ekonomický úsek, mzdy.

Telefon: +420 723 377 699, e-mail: lenka@salvete.info

Lada Mikešová

Ekonomický úsek, fakturace.

Telefon: +420 607 588 645, e-mail: lada@salvete.info

Jakub Mikeš

Nabídky, rozpočty, příprava staveb. 

Telefon: +420 602 108 690, e-mail: jakub@salvete.info

Pavel Sládek

Truhlářská výroba, nábytek, kuchyňské linky, designové návrhy.

Telefon: +420 602 463 516, e-mail: sladek@salvete.info